Genelturkiye-toptan-kahve-firmasi-

Türkiye Toptan Kahve Firması

Sektör içerisinde faaliyetlerini yürüten Türkiye toptan kahve firması Türkiye’nin bir numaralı kahve üreticisi olmasının yanı sıra aynı zamanda hizmet ve ürün kalitesi ile dikkat çekme hedefini sürdürüyor.

İçecek sektöründe her zaman insan sağlığını ön planda tutan çevreye duyarlı bir misyon üstlenen kahve üreticisi ve toptancısı uygun fiyat politikası ile genellikle işletmelerin tercih ettiği toptan kahve alımlarında avantajlar sağlıyor.

Maksimum Kalite Uygun Fiyat

Restoran ve kafe gibi toplu alımların gerçekleştiği yerlerde kahve alırken kalite ve uygun fiyatın yanı sıra aynı zamanda dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kahvenin nerede kullanılacağıdır çünkü kahve seçimi bu özellik ile yapılmalıdır.

Türkiye toptan kahve firması toptan kahve alımı gerçekleştirirken maksimum kalitenin yanı sıra en uygun fiyat politikası gözden kaçırılmamalıdır. Kahve, ticari ve nitelikli kahve çekirdekleri olarak iki farklı sınıfa ayrılır.

Her iki sınıf içerisindeki çekirdekler farklı ekipmanlar ile demlenerek mükemmel sonuçlar elde etmeyi destekler. Single origin olarak bilinen arabicia ve robusta olmak üzere iki farklı kahve türü bulunmaktadır.

En Kaliteli Kahve Çekirdekleri

Kahveler kavrulma aşamasının ardından kusurlu kahve ayıklama işlemi yapılarak en kaliteli kahve çekirdeklerini ulaşılır. Türkiye toptan kahve firması tarafından;

 • Dünyanın en özel kahve çekirdekleri seçilir.
 • Her çeşide özgü reçete ile kavrulma işlemi yapılır.
 • Kavrulma işlemi ile doğal aroma bileşenleri kusursuz ve saf haliyle ortaya çıkar.
 • Sadık kalınan orijinal ürün reçetesi ile her seferinde mükemmel deneyim elde edilir.
 • Her marka kahveyi uygun fiyat satılır.

Birçok farklı markanın kahvelerini bünyesinde barındıran ve bunun çeşitli yolları ile satışını gerçekleştiren Türkiye toptan kahve firması tedarik zincirinin en önemli ayağını oluşturmaktadır. Türkiye’de kahve tedarikçisi olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır çünkü Türkiye’de kahve tüketimi son yıllarda hızlı bir şekilde artış göstermektedir.

Bu süreçte markalar ile iletişime geçerek sonuca ulaşmak atılması gereken önemli bir adımdır, kahve tedarikçisi olmaya karar verenler yapılan anlaşmayı kesinlikle ciddiye alarak okumalı ve günün sonunda mağduriyet yaşamamalıdır.

3. Nesil Kahve Dükkanları

Türkiye’deki kahve tedarikçilerini tercih ettiği yöntemlerin başında bayilik açmak gelir. Bunun yanı sıra aynı zamanda kahveler kendi markasını taşıyan 3. nesil kahve dükkanları için satılmaktadır. Türkiye toptan kahve firması bilinen markaların bayilerini açmak için araştırma yapanların güvenilir şekilde faydalandığı firmadır. Kahve satışları hem internet sitesi üzerinden hem de mevcut mağaza satışları ile gerçekleştirilmektedir.

Toptan Kahve Fiyatları

Sektördeki kahve tedarik firmaları toptan satışa her zaman açıktır bundan dolayı tedarik firması için başvuru yapılırken satış yönteminin toptan satış olarak belirtilmesi önem kazanır. Ayrıca toptan kahve satışı gerçekleştirilen firmalarda perakende satış işlemleri genellikle internet siteleri üzerinden tekli şekilde yapılmaktadır.

Toptan kahve fiyatları kahvenin çeşidini, yöresinin ve kalitesine göre farklılık gösterir. Firmalar tarafından çeşitli gramajlar da farklı markaların kahveleri toptan Tüketimin gerçekleştiği restoran ve kafe gibi yerler için özel fiyat politikası ile sunulur.

Kahve Ve Kahve Ürünleri

Tamamen Türkiye standartlarına göre fiyatlandırma toptan kahve çeşitleri içerisinde en çok tercih edilen her zaman Türk kahvesi çeşidi olmakta. Toptan satışı gerçekleştirilen kahve ve kahve ürünleri şunlardır;

 • Toptan dökme ürünler.
 • Türk kahvesi ve Hazır Türk Kahvesi.
 • Filtre kahve ve espresso.
 • Dünya kahve çeşitleri.
 • Instant kahve.
 • Kahve kreması ve toz kakao.
 • 3’ü bir arada ve 2’si bir arada seçenekleri.
 • Cappuccino ve Mocca.
 • Latte ve supremo.
 • Sıcak çikolata.
 • Salep ve instant çay.
 • Meyveli toz içecek.
 • Frappe ile Smoothies.

Kahve Kavurma Prosedürü

Kahve seçiminde her zaman mükemmeli arayanlar kahve çekirdeğinin nasıl ve nereden seçildiği ve nasıl kavrulduğu gibi birçok detayı özenle araştırır. Dünyanın en iyi üreticilerinin özenle işlediği ve kavurduğu kahveler tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde bir sanatkâr gibi işlenerek tüketiciye ulaştırılır.

En iyi kahve elde edebilmek için kavurma prosedürü büyük bir önem kazanır profesyonel bir kahve tüketicisinin bunu anlaması son derece kolaydır.

Bundan dolayı toptan kahve alımı gerçekleştirirken firmaların doğru adresi seçmesi ve güvenilir işletmelerden kahve alması son derece büyük bir öneme sahiptir. Çünkü kahve direk olarak işletmenini adını ve markasını taşıyacak kaliteye sahip olmalıdır.