GenelToptan-Çiğ-Kahve-Çekirdeği

Toptan Çiğ Kahve Çekirdeği

Farklı yörelerin en lezzetli kahveleri, toptan çiğ kahve çekirdeği satışıyla indirimli fiyatlarla! Hemen tıkla, indirimli fiyatları kaçırma!

Yöresel kahve lezzetleri, tat, koku ve aromalarındaki tınılarla toptan çiğ kahve çekirdeği satışıyla Türkiye’de! Filtre kahve, Türk kahvesi ve 3. kuşak kahveler için çiğ kahve çekirdeği siparişinizi indirimli fiyatlarla hemen verebilirsiniz.

Yöresel Çiğ Kahve Çekirdeği

Kahvenin doğası meyvesinin verdiği aromayla yetiştiği coğrafyanın toprak özelliklerine bağlıdır. Lezzetli bir kahve çekirdeğinin yolculuğu, işlenmeden önce daha ham maddeyken tazeliğini, aromasını ve yöresindeki orijinal tınısını taşımasıyla açığa çıkmaktadır. Bu hikayede kahvenin yöresel yolculuğunda aynı tür ve cins kahve ağaçlarının farklı kuşaklarla aynı topraklarda yetişmesinin verdiği özgüvenli bir koku, tat ve lezzet vardır. Toptan çiğ kahve çekirdeği, yöresel yolculuğunu tazelik ve doğallığıyla tamamlamış lezzet tanelerini en uygun fiyatlarla sizlere sunacaktır.

 • Yöresel kahveler toprak ve ağaç cinsine göre ayrılır.
 • Kahve çekirdeğinin meyvesinin güneş, nem, toprak yapısına göre farklı aroma kaynakları vardır.
 • Çiçeksi aromalı kahve çekirdekleri hafif tınısı ve lezzetiyle güneşli bölgelerin vazgeçilmezidir.
 • Kakao aroması ve tınısı fazla olan kahveler Orta Doğunun topraklarının izlerini taşır.
 • Çiçeksi ve Kakao aroması orta derece olan kahveler ise özel cins ağaçlarla, ılıman toprakların özel niteliklerine sahiptir.

Çiğ kahve çekirdeğinin lezzetinde ve özel tınısında aradığınız bütün aromalar toptan satış alanında yerini almıştır. Farklı lezzetler, nitelikli kahve, 3. kuşak kahve, filtre kahve ve Türk kahvesinin özgün tatlarıyla bir araya gelerek indirimli fiyatlarla satışa sunulur.

Yöresel Çiğ Kahve Çekirdeği Çeşitleri

Çiğ kahve aromasını sadece toprak, cins ve yöresine göre almaz. Aynı zamanda işlem süresi ve kavrulma özelliklerine göre de farklı lezzetleri bir araya getiren muhteşem kahve tarifleri vardır. Avrupa’dan Amerika’ya her ülke ve bölgede kahvenin kullanımı farklılık gösterir. Lezzetli bir kahve için önce tazeliği daha sonra da işlemle şekli önemlidir. Yöresel çiğ kahve lezzetleri için toptan fiyat aralıkları en uygun seçeneklerle sunulur.

 • Peru çiğ kahve çekirdeği;
 • Colombia la maseta çiğ kahve çekirdeği;
 • Guatemala çiğ kahve çekirdeği;
 • El Salvardor çiğ kahve çekirdeği;
 • Brezilya Espresso çiğ kahve çekirdeği;
 • Türk kahvesi çiğ kahve çekirdeği;

İstediğiniz yöresel lezzetlerle bir araya gelen muhteşem tatlar olarak, toptan çiğ kahve çekirdeği satışıyla en uygun fiyat aralıklarını bir araya getirmektedir. Lezzet öncüsü olan nitelikli kahve çekirdekleri, yöresel farkları, özgün lezzetleri ve 1. sınır, 2. sınıf, 3. sınıf kaliteleriyle sizleri ve tüketicileri kahve üretiminin en özel çeşitleriyle buluşturacaktır.

Toptan Çiğ Kahve Çekirdeği Satışı

Toptan çiğ kahve çekirdeği satışında, istediğiniz KG’da 3 farklı kahve çeşidini seçebilirsiniz. Yıllık üretimle tonlarca kahvenin yöresel yolculuğuna şahitlik eden markamız, limitleri zorlayarak tonlarca kahvenin en uygun fiyata satışını gerçekleştirmektedir. Özel lezzetler, muhteşem fiyatlar ve en uygun ödeme seçenekleriyle Türkiye’nin dört bir yanında çiğ kahve çekirdeğinin hikayesini yazmaya devam etmektedir.

Özgün lezzetiyle, nitelikli kahve çekirdekleri, yöresel kahve çekirdekleri, 3. kuşak kahve çekirdekleri ve espresso kahve çekirdekleri de dahil olmak üzere lezzetli çiğ çekirdek siparişlerinizi hemen verebilirsiniz.

Toptan Çiğ Kahve Çekirdeği Fiyatları

Toptan alımlarda en uygun fiyatları bir araya getiren markamız, özgün lezzetlerle ince tınıların bir araya geldiği farklı cins kahve türlerini satışa çıkarmıştır. 10 KG’la başlayan ve dilediğiniz kadar kahve alabileceğiniz toptan satış alanında, farklı çeşitleri değerlendirebilirsiniz.

En özel kahveler, toptan çiğ kahve çekirdeği fiyatlarıyla uygun ve ekonomik ödeme seçeneklerini birlikte sunmuştur. Yöresel, nitelikli ve filtre kahve çeşitlerine göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Çiğ Kahve Çekirdeğinin Hikayesi

Çiğ kahve çekirdekleri, tazeliğini koruyarak farklı cinslerle birlikte en lezzetli yörelere göre çeşitlendirilmiştir. Mevsiminde toplanmış kahve meyveleri, çekirdeklerinden arındırılarak en özel işlemlerle tazeliğini koruyacak şekilde ülkelerinden Türkiye’ye getirilmiştir. Toptan satış alanında en uygun fiyatlarla, işlenmemiş taze ve lezzetlerini koruyan yapılarıyla satışa sunulmaktadır.

Türkiye’nin Dört Bir Yanına Toptan Çiğ Kahve Çekirdeği!

Türkiye’nin dört bir yanında toptan çiğ kahve çekirdeği ile özel lezzetleri dağıtan büyük bir ekip sizi bekliyor! İndirimli ve uygun fiyat aralıklarıyla hemen alım yaparak, kahvelerin en lezzetli seçimlerini yapabilir, istediğiniz KG ve cins tercihiyle alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kahve Toptancıları Ankara

Kahve üretimine göre ülkeler listesi